Teog Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar :Soruoku.com | Eğitim Sitesi
ORTAOKUL TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA DİĞER HESAPLAMALAR
5. SINIF TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA YGS-LYS PUAN HESAPLAMA 2016-2017
6. SINIF TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA 4. SINIF TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA
7. SINIF TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA YKS PUAN HESAPLAMA
8. SINIF TAKDİR TEŞEKKÜR HESAPLAMA TYT PUAN HESAPLAMA

ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

ALT KATEGORİLER

  • Kategori yok

Teog Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar

Ana Sayfa » MANŞET » Teog Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar
MANŞET kategorisinde bulunan Teog Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar sitemize 28 Nisan 2014 tarihinde eklenmiş ve 1.127 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.

8 inci sınıflar için yapılacak ikinci dönem ortak sınavları; 28 Nisan 2014 Pazartesi ve 29 Nisan 2014 Salı günleri yapılacaktır. Her sınav günü, üç dersin yazılısı ayrı ayrı saatlerde olacak şekilde bir oturum halinde yapılacaktır. Her ders yazılısı için 20 soru sorulacak ve süresi 40’ar dakika, ders yazılıları arası dinlenme süresi 30’ar dakika olacaktır. Ancak özel eğitime ihtiyacı olan öğrencilerin alacakları sınav hizmetinden dolayı her bir dersin sınav süresi 55’er dakika, sınavların aynı anda başlaması gerektiğinden özel eğitime ihtiyacı olan öğrencilerin ders yazılıları arası dinlenme süresi 15’er dakika olacaktır.
Ortak Sınavların gerçekleştirileceği her bir dersin sınavı yurtiçi ve yurtdışı sınav merkezlerinde, Türkiye saati ile saat 09.00, 10.10 ve 11.20’de aynı anda başlayacak ve tamamlanacaktır.
Ortak Sınavlar birinci oturumda sırasıyla Türkçe, matematik, din kültürü ve ahlak bilgisi ders yazılıları, ikinci oturumda ise fen ve teknoloji, T.C. inkılap tarihi ve Atatürkçülük ile yabancı dil dersi yazılıları gerçekleştirilecektir.
Her dersin sınav evrakları ayrı ayrı poşetlenmiş ve üzerine ait olduğu dersin etiketi basılmıştır. Her ders yazılısı için o derse ait sınav evrakı poşeti süresi içerisinde açılıp kapatılacaktır. Farklı ders yazılısına ait sınav evrakının bulunduğu poşetler kendi oturumu haricinde kesinlikle açılmayacaktır. Bu hususa dikkat etmeyen görevliler hakkında gerekli yasal işlem başlatılacaktır.
Ortak Sınavların yapılacağı derslere ait sınav evrakı ayrı ayrı poşetlenmiş olup, poşetlerin üzerinde yer alan etiketle ait olduğu ders belirlenmiştir. Her bir ders yazılısı poşetinin içerisinde de sınav yapılacak sınıf sayısı kadar alt poşet bulunmaktadır. Her sınav için o derse ait sınav evrakı poşeti süresi içerisinde açılıp kapatılacaktır.

teok

Paylaş
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar


İlgili Terimler :